Şirketimiz Hakkında 

Şirketimiz " 2010 "  yılında aktif olarak hizmet sunmaya başlamış , Türkiye Cumhuriyetinin en güvenilir " Elektronik Para Bayii " olarak sizler hizmet sunmaktadır .  İlk kurulduğumuz tarihlerde " Orion A.ş " sonrasında "  BesaKart A.Ş " olarak sizlere yılların tecrübesi ile hizmet sunmaya devam ettik ve Hemen hemen " 8 Yılık " hizmetin ardından hiç bir şekilde ardımızda kötü kullanıcı yorumları bırakmayarak sizlere " %100 Müşteri Memnuniyeti " ile hizmet sunmaktayız .

Otopay Nedir ? 

Günümüzde bir çok ödemede tercih edilmesi ile gündeme gelen " Otopay Kart " sizlerinde bildiği gibi " Elektronik Para Birimi " olarak kullanımınıza sunulmuştur . Otopay kart tamamen " Soyut " bir kart sistemidir  , hiç bir şekilde üzerinizde taşıyabileceğiniz bir kart sistemi değildir . Tamamen " Pin Kodları " ile kullanıcılara teslim edilir ve kullanıcılar " Pin Kodu " ile ödeme yaparak bir çok ülkeden alışveriş yapmaktadır . 19 Haneli yüksek güvenlikli " Pin Kodu " kullanıcıya teslim edilir ve kullanıcı bu kodu " Ödeme Sayfasına " girerek ödemesini başarılı bir şekilde gerçekleştirir .

Otopay  Nasıl Kullanılır  ?

Kullanıcıların bir çoğuna " Elektronik Para Birimi " dediğimizde ciddi anlamda kullanamayacaklarını ve ciddi anlamda zor olduğunu düşünmektedir . Aslında elektronik paralar Dünya'nın en basit kullanımına sahip " Ödeme Yöntemi " olarak öne sürülmüştür . Sizde aşağıdaki yolları belirttiğimiz şekilde harfiyen izlediğiniz taktirde " 2 Dakika " içerisinde ödeme yapabilirsiniz .

  • Otopay Kart ile ödeme yapacağınız ekrana girin ve ödeme seçeneğini " Otopay " olarak seçin.
  • Sonrasında açılan ekranda ödeme yapacağınız "  Otopay Kart Miktarını " belirtin .
  • Sonrasında satın aldığınız " Otopay Pin Kodunu " açılan bölüme girin .
  • Sonrasında " ödemenizi onaylayın ve sayfayı yenileyin "  , ödeme işleminiz başarı ile gerçekleşecektir .

Otopay Neden Kullanılmalı ? 

  • Güvenli Ödeme İmkanı.
  • Avantajlı Ödeme İmkanı.
  • Dünya'nın Bir Çok Ülkesinde Geçerli.
  • 7/24 Müşteri Temsilci Garantili.

Yukarıda bahsettiğimiz sadece Otopay Kart'ın başta gelen " Genel Özellikleridir " bir çok avantaja ve özelliği sahip olan bu kartı kullanarak kesinlikle güven içerisinde Dünya'da adını bilmediğiniz ülkelerde ödeme yapabilirsiniz . Otopay Kart ciddi anlamda diğer şirketlere nazaran oldukça " başarılı ve kaliteli " bir kuruluştur .  Ciddi anlamda bir kere kullanıldığında vazgeçilmesi mümkün olmayan bir ödeme yöntemidir .

 
Firmamız, OTOPAY kart için bu kartların üretici şirketleri tarafından resmi olarak yetkilendirilmiş ana bayidir. Sitemizde bulunan tüm kart ürünlerinin satışı, ilk elden güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Satın alma işlemlerinizde maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermekteyiz.. satis.karttr.com, Türkiye dışında yaşayan ve Türkçe konuşan insanlara hizmet vermektedir. Satılan kodların kullanım amaçları ve işlemin yapıldığı ülkeden dolayı doğabilecek hukuksuzluklardan, kartı satın alan kullanıcının kendi sorumludur.