Paykasa Fiyatları

paykasa fiyatlarıPaykasa Fiyatları ve Değişkenliği Hakkında ? 

Paykasa fiyatları " güncel euro kuruna bağlı " olarak değişkenlik göstermektedir. Genel itibari ile fiyatlara  " gün içinde meydana gelen küçük kur değişiklikleri yansıtılmazken  "uzun dönemlerde oluşan fiyat farkları toplu olarak uygulanabiliyor. Sık fiyat güncellemesinin sürekli olarak sistemimizi kullanan ve ödemelerini direkt yapan kullanıcılarımızı etkilememesi adına fiyatlardaki "  az miktarda  " oynamalar sitemizdeki ürün listesine yansıtılmamaktadır. Bunun yerine satış rakamlarındaki fark, güncel kur bilgisine göre yüksek bir rakama ulaştığında fiyatlarımız toplu olarak güncellenmektedir.

Paykasa Satın Almadan Dikkat Edilmesi Gerekilen Unsurlar ?

Uygun Paykasa Kart Fiyatları ve Kart Seçenekleri ?

Zaman zaman kod tutarlarına ek olarak bazı değerlerde kodlar satış listesine eklenebilmekte ya da önceden listede olan değerde bir kod stok durumuna göre listeden çıkartılabilmektedir. Bu nedenle " alışveriş yapmadan önce ürün listemizin kontrol edilmesi " kullanıcılarımız açısından faydalı olacaktır. Bu değişiklikler genelde En uygun paykasa fiyatları ; " 350 Euro Paykasa, 750 Euro Paykasa "  gibi satış baremi düşük ürünlerimizde olabilmektedir. Diğer En Ucuz Paykasa Fiyatları  " 10 Euro, 50 Euro, 100 Euro, 250 Euro, 500 Euro Paykasa ve 1000 Euro " Paykasa ürünlerimizde nadiren gerçekleşmektedir. Bu tutarlarda kodları sitemizden günün " 7 / 24 Saat " aralığında şirketimiz üzerinden satın almanız mümkündür .

Alışverişleriniz Sonrasında Paykasa Bozdurma Seçeneği Hakkında  

Bozum işlemlerinizi " Paykasa Kart Resmi Bayii " olan sitemiz üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bozumu yapılan "  kod karışılığında miktar hesabınıza saniyeler içerisinde " gönderilir. Şirketimiz, bozdurma işlemlerinizi herhangi bir " aracı kurum kullanmadan direkt olarak "  kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle ödemenizi almak için " günlerce beklemek zorunda kalmaz, hesabınıza bir kaç saniye içerisinde " gönderilen ödemenizi direkt olarak hesabınızdan çekebilirsiniz. Şirketimiz üzerinde "  Paykasa bozdurma " işleminde Euro kur dönüşümlerinden kaynaklanan fiyat farkları oluşabilmektedir. Bozum yapmak için " Canlı Destek "  üzerinden bu konuda yetkili " Müşteri Temsilcilerimiz " 7 gün 24 saat aralığında irtibata geçerek bilgi edinmeniz mümkündür .