Şirketimiz Hakkında 

Şirketimiz " 2010 "  yılında aktif olarak hizmet sunmaya başlamış , Türkiye Cumhuriyetinin en güvenilir " Elektronik Para Bayii " olarak sizler hizmet sunmaktadır .  İlk kurulduğumuz tarihlerde " Orion A.ş " sonrasında "  BesaKart A.Ş " olarak sizlere yılların tecrübesi ile hizmet sunmaya devam ettik ve Hemen hemen " 8 Yılık " hizmetin ardından hiç bir şekilde ardımızda kötü kullanıcı yorumları bırakmayarak sizlere " %100 Müşteri Memnuniyeti " ile hizmet sunmaktayız .

Paykwik Nedir ?

Paykwik sizlerinde bildiği gibi yeni nesil " Elektronik Para Birimidir " ülkemizde kullanım oranı oldukça yüksek bir ödeme yöntemidir . Paykwik kart ile Dünya'nın  bir çok ülkesinde rahatlıkla ödeme yapabilirsiniz . Paykwik Kart " Euro Bazlı " olarak satılmaktadır ve hiç bir şekilde sürekli olarak " Artış " göstermez . Paykwik Kart " 19 haneli pin " ile kullanıcılara teslim edilir ve sorun yaşamadan kısa süre içerisinde ödeme yapabilirsiniz . Kesinlikle " Paykwik Kart Satın Aldıktan Sonra" üçüncü şahıs kişiler ile " Kod Paylaşımı " yapmayın aksi taktirde doğacak sorunlarda hiç bir şekilde şirketimiz sorumlu değildir .

Paykwik Nasıl Kullanılır  ?

Paykwik kart satın alma işlemini gerçekleştirdikten hemen sonra " Aşağıdaki " yolları takip ederek " Paykwik Kartınızı " doğrudan kullanmanız mümkündür . Kesinlikle aşağıda bahsetmekte olduğumuz işlemler haricinde işlem yapmanıza gerek yoktur .

  • Paykwik Kart ile ödeme yapacağınız ekrana girin ve ödeme seçeneğini " Paykwik " olarak seçin.
  • Sonrasında açılan ekranda ödeme yapacağınız "  Paykyik Kart Miktarını " belirtin .
  • Sonrasında satın aldığınız " Paykwik Pin Kodunu " açılan bölüme girin .
  • Sonrasında " ödemenizi onaylayın ve sayfayı yenileyin "  , ödeme işleminiz başarı ile gerçekleşecektir .

Paykwik kart kullanımı gözünüzü korkutmasın asla kullanımı zor bir ödeme yöntemi değildir . Bu sebeple " Paykwik Kart " kullanarak ödemelerinizi güven içerisinde yapabilirsiniz . Paykwik kart satın alırken " Resmi Şirketler " üzerinden yapmaya özen gösterirseniz bu sizin ciddi anlamda yararınıza olacaktır .

Paykwik Neden Kullanılmalı ? 

  • Güvenli Ödeme İmkanı.
  • Avantajlı Ödeme İmkanı.
  • Dünya'nın Bir Çok Ülkesinde Geçerli.
  • 7/24 Müşteri Temsilci Garantili.

Yukarıda bahsettiğimiz ve saymakla bitmeyen ödeme yaparken " Avantajla " ödeme yapmak için yapmanız gereken sadece " Paykwik Kart " satın alıp ödemelerinizi " Paykwik "  üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir .

Firmamız, PAYKWIK kart için bu kartların üretici şirketleri tarafından resmi olarak yetkilendirilmiş ana bayidir. Sitemizde bulunan tüm kart ürünlerinin satışı, ilk elden güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Satın alma işlemlerinizde maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermekteyiz.. satis.karttr.com, Türkiye dışında yaşayan ve Türkçe konuşan insanlara hizmet vermektedir. Satılan kodların kullanım amaçları ve işlemin yapıldığı ülkeden dolayı doğabilecek hukuksuzluklardan, kartı satın alan kullanıcının kendi sorumludur.