Paykasa Fiyatları

paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları, güncel euro kuruna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genel itibari ile fiyatlara, gün içinde meydana gelen küçük kur değişiklikleri yansıtılmazken uzun dönemlerde oluşan fiyat farkları toplu olarak uygulanabiliyor. Sık fiyat güncellemesinin sürekli olarak sistemimizi kullanan ve ödemelerini direkt yapan kullanıcılarımızı etkilememesi adına fiyatlardaki az miktarda oynamalar sitemizdeki ürün listesine yansıtılmamaktadır. Bunun yerine satış rakamlarındaki fark, güncel kur bilgisine göre yüksek bir rakama ulaştığında fiyatlarımız toplu olarak güncellenmektedir.

Paykasa ya da diğer ürünleri almadan önce müşterilerimizin son fiyat listesini incelemeleri ve paykasa fiyatlarında oluşabilecek yükselme ya da azalmalara göre para yatırmaları bir yanlışlık olmaması açısından faydalı olacaktır. Gönderilen tutar ile ürün fiyatı arasında oluşabilecek farklarda fazla gönderilen tutar hesabınıza ekstra bakiye olarak yüklenir ya da talebiniz doğrultusunda hesabınıza geri gönderilir.

Bu konuda bir başka bilinmesi gereken hususta Paykasa Fiyatları, sistemde yüklü olan ürünler tutarı kadardır. Bu tutarların dışındaki değerlerde kod üretilmemektedir. Bu nedenle satın alma işlemi gerçekleştirecek olan kullanıcının ödeme yapması gereken tutar, kodun karşısında yazan miktar kadar olmalıdır. Fazla gönderilen tutar yine müşteri hesabına kredi olarak eklenecek ya da talep edilirse geri iade edilecektir.

En Uygun Paykasa Fiyatları

Zaman zaman kod tutarlarına ek olarak bazı değerlerde kodlar satış listesine eklenebilmekte ya da önceden listede olan değerde bir kod stok durumuna göre listeden çıkartılabilmektedir. Bu nedenle alışveriş yapmadan önce ürün listemizin kontrol edilmesi kullanıcılarımız açısından faydalı olacaktır. Bu değişiklikler genelde En uygun paykasa fiyatları olan 350 euro paykasa, 750 euro paykasa gibi satış baremi düşük ürünlerimizde olabilmektedir. Diğer En ucuz paykasa fiyatları olan 10 euro, 50 euro, 100 euro, 250 euro, 500 euro paykasa ve 1000 euro paykasa ürünlerimizde nadiren gerçekleşmektedir. Bu tutarlarda kodları sitemizden her zaman satın alabilirsiniz. Paykasa Bozdurma

Bozum işlemlerinizi Paykasa resmi bayisi olan sitemiz üzerinden güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Bozumu yapılan kod karışılığında miktar hesabınıza saniyeler içerisinde gönderilir. Şirketimiz, bozdurma işlemlerinizi herhangi bir aracı kurum kullanmadan direkt olarak kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bu nedenle ödemenizi almak için günlerce beklemek zorunda kalmaz, hesabınıza bir kaç saniye içerisinde gönderilen ödemenizi direkt olarak hesabınızdan çekebilirsiniz. Paykasa bozdurma işleminde euro kur dönüşümlerinden kaynaklanan fiyat farkları oluşabilmektedir. Bozum yapmak için canlı destek üzerinden bu konuda yetkili personelimize 7 gün 24 saat ulaşarak güncel bozum kuru bilgisine ulaşabilirsiniz.